خدمات

خدمات کلینیک مستانه

مشاوره خانواده

مشاوره خانواده

مشاوره خانواده می تواند کلید حل تمامی مشکلات ارتباطی و تعاملات خانوادگی باشد. اگر در بر قراری ارتباط در خانواده خود دچار مشکل هستید،می توانید از خدمات مشاوره روانشناسی موسسه روانشناسی مستانه استفاده کنید.

مشاوره ازدواج

مشاوره ازدواج

مشاوره ازدواج یا مشاوره پیش از ازدواج به شما کمک می کند تا بهترین تصمیم را در رابطه با ازدواج خود بگیرید، مشاوران موسسه مستانه راه را برای شما هموار کرده و به شما کمک می کنند تا مسئله ازدواج خود را با چشمی باز بررسی نمایید.

مشاوره روانشناسی کودک و نوجوان

مشاوره روانشناسی کودک و نوجوان

مشاوره کودک به خانواده ها کمک می کند تا با شناخت بهتر دنیای کودک خود، در جهتت رشد استعدادهای آن ها قدم بردارند.

مشاوره طلاق

مشاوره طلاق

طلاق یکی از پیچیده ترین پدیده های اجتماعی عصر کنونی است که قطعا برای گروه بسیاری از انسان ها اجتناب ناپذیر است. در مشاوره طلاق شما با یک مشاوره با تجربه در رابطه با مسائلی که ممکن است با آن رو به رو شوید صحبت خواهید کرد و به شما دید کافی از تصمیمی که می خواهید بگیرید خواهد داد.

مشاوره زناشویی و جنسی

مشاوره زناشویی و جنسی

مشاوره زناشویی یا سکس تراپی یکی از خدمات موسسه روانشناسی مستانه می باشد که باعث می شود تا در زندگی زناشویی خود احساس بهتری داشته باشید و رابطه شما با همسر خود نزدیکتر و زیبا تر شود.

مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در برنامه های آموزشی و تعلیم و تربیت در مدارس است که در بیشتر اوقات به آن توجه نمی شود. مشاوره تحصیلی در موسسه روانشناسی مستانه یکی از خدمات منحصر به فرد این مجموعه می باشد.

روانکاوی

روانکاوی

روانکاوی مجموعه ای از تئوری ها و روش های درمانی است که منشا آن ها در نظریات زیگموند فروید است. خدمات روانکاوی موسسه روانشناسی مستانه جز بهترین های ایران می باشد.

مشاوره تربیت فرزند

مشاوره تربیت فرزند

مشاوره تربیت فرزند یکی از راهکارها برای بهبود و تقویت روابط بین والدین و فرزندان می باشد. بهبود مهارت های ارتباطی شما در رابطه با فرزندان می تواند تاثیرات بسیار مثبتی در زندگی آینده آن ها و رضایت والدین از زندگی داشته باشد.

مشاوره ترک اعتیاد

مشاوره ترک اعتیاد

مشاوره ترک اعتیاد به شما کمک می کند تا با پدیده اعتیاد آگاهانه برخورد کرده و به کمک مشاورین مرکز روانشناسی مستانه بتوانید از این بیماری خلاصی پیدا کنید.

نوروساینس

نوروساینس

نخستین گام در تشخیص عملکردهای مغزی و آغاز فرآیند درمانی از طریق ارزیابی نوروسایکولوژی و یا توانایی های شناختی است.