استعدادیابی سمتکو

استعدادیابی سمتکو

استعدادیابی و استعدادپروری چندبعدی سمتکو چست؟

برنامه جامع استعدادیابی و استعداد پروری چند بعدی جامع‌ترین روش استعدادیابی در ایران است که زیر نظر اساتید دانشگاه شهیدبهشتی طراحی شده و برای هموطنان عزیز به عنوان مرکز سمتکو از خدمات کلینیک روانشناسی مستانه با افتخار ارائه دهنده خدمات به هموطنان گرامی است.

بنظر سمتکو استعداد ناظر بر توانمندی فرد، حداقل در یک حوزه است که به صورت نظام مند رشد یافته و او را جزء 10% افراد برتر در آن زمیه قرار داده است. هدف اصلی شناسایی استعدادهای افراد، کمک به آن‌ها برای شناخت بهتر از خود و متناسب سازی یک برنامه‌ی زندگی فردی در زمینه‌های تحصیلی، شغلی و زندگی اجتماعی‌شان است. فرد در این برنامه قادر خواهد بود تصمیم بگیرد در کدام یک از مسیرهای پیشنهاد شده‌ی مختص به خودش قدم بگذارد.

انجام استعدادیابی یک تصمیم یا انتخاب غیر ضروری نیست بلکه سرمایه گذاری برای آینده‌ای روشن و موفقیت در زندگی است.

استعدادیابی چندبعدی برای چه کسانی مفید است؟

برنامه جامع استعدادیابی چندبعدی برای سه رده سنی:

  • کودک 6 تا 12 سال
  • نوجوان 13 تا 18 سال
  • بزرگسال 19 سال تا 60 سال

برنامه‌های جداگانه‌ای طراحی و اجرا می‌نماید.

مخاطبین استعدادیابی چه کسانی هستند؟

  • والدینی که علاقه مند به شناخت استعدادها، نقاط قوت و ضعف فرزندشان هستند.
  • والدینی که علاقه مند به انتخاب کلاس‌های آموزشی هدفمند برای فرزندشان هستند.
  • نوجوانانی که داوطلب انتخاب رشته نهم به دهم و دوازدهم هستند.
  • افرادی که در زمینه تصمیم گیری برای مسیر آینده شغلی و حرفه‌ایشان دچار سردرگمی هستند.
  • افرادی که به دنبال خودشناسی هستند.
  • افرادی که تمایل دارند بدانند برای چه رشته‌های هنری ساخته شده‌اند.
  • افرادی که تمایل دارند بدانند برای چه رشته‌های ورزشی ساخته شده‌اند.

خدمات استعدادیابی و استعدادپروری چندبعدی

در حال حاضر با 3 پکیج استعدادیابی چند بعدی، در خدمت هموطنان گرامی هستیم :

 پکیج VIP

• این برنامه شامل ۵ جلسه ارزیابی بعلاوه یک جلسه رایگان است که به صورت حضوری برگزار می شود. هر جلسه بین ۶۰ تا ۹۰ دقیقه طول می کشد. بنابراین در مجموع حدود ۴۵۰ دقیقه وقت فقط به جلسات سنجش عملکرد شما اختصاص داده می شود. سپس یک کارگروه ویژه برای آنالیز منحصر به فرد و عملکرد استعدادی شما تشکیل می شود. درنهایت وقتی کارنمای اینفوگرافیک و کاربردی از نتایج شما آماده شد، به جلسۀ رایگان و تخصصی برای ارائه کارنما دعوت می شوید. این گزارش حاصل حدود ۳۰ ساعت ارزیابی و تحلیل متخصصین است. شما می توانید در جلسه ارائه کارنما تمامی سوالاتتان را از مشاورین سمتکو بپرسید.

پکیج اختصاصی نوجوانان

• این برنامه که به طور اختصاصی به منظور تعیین رشته تحصیلی و شغل نوجوانان 13 تا 18 سال طراحی شده است به صورت حضوری و آنلاین برگزار می شود. مدل حضوری شامل دو جلسه می باشد که هر جلسه 120 دقیقه طول می کشد. بنابراین در مجموع 240 دقیقه وقت به جلسات سنجش عملکرد نوجوان اختصاص داده شده می شود. سپس یک کارگروه ویژه برای آنالیز منحصر به فرد و عملکرد استعدادی شما تشکیل می شود. در نهایت وقتی کارنمای کاربردی و اینفوگرافیک شما آماده شد، یک جلسه رایگان تخصصی به صورت تلفنی یا آنلاین برای شما تنظیم می شود. شما می توانید در جلسه ارائه کارنما تمامی سوالاتتان را از مشاورین سمتکو بپرسید

پکیج اختصاصی استعدادیابی ورزشی

• این برنامه که به طور اختصاصی به منظور تعیین استعداد ورزشی افراد 8 تا 14 سال طراحی شده است تلاش دارد با استفاده از آخرین متد روز دنیا و با تائیدیه کمیته ملی المپیک به صورت چندبعدی به بررسی استعدادهای ورزشی کودکان و نوجوانان بپردازد. این برنامه در یک جلسه 150 دقیقه ای و تنها به صورت حضوری برگزار می شود.

باشگاه مهارت ها

• شما بعد از دریافت نتایج استعدادیابی به خوبی به نقاط قوت و ضعف خود آگاه می شوید. در صورت تمایل برای کار کردن روی موضوعاتی که در کارنما به آن اشاره شده است می توانید از خدمات باشگاه مهارت های سمتکو مانند: جلسات روان درمانی، جلسات بازی درمانی، دوره آفلاین فرزندپروری مغز بنیان مشاورۀ شغلی و کوچینگ، هدف گذاری، برنامه ریزی، باشگاه مغز و.. برخوردار شوید.

استعدادیابی چندبعدی چطور انجام می شود؟

جلسات ارزیابی ترکیبی از مصاحبه، تست، فعالیت های تخصصی خلاقانه، بازی و ... هستند. ارزیابی و تحلیل توسط متخصصین تیم سمتکو انجام می شود.

نظرات

ثبت نظر

نظر شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید مدیر در سایت نمایش داده خواهد شد.